Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Karrige Banaku "Luk"

Karrige Banaku "Luk"

Cmimi bazë
Lek 9,500
Cmimi në ulje
Lek 9,500
TVSH përfshirë!

Karrige banaku hekuri e cilësise se lartë dhe jastëk kadifeje në ngjyrë pana. Material me cilësi të lartë dhe trashesi qe siguron  një vend shumë të rehatshem. Mbron dyshemene  nga gërvishtjet dhe zvogëlon zhurmat gjatë zhvendosjes. Është i përsosur për shtëpi, kuzhinë, restorant, dhomë ngrënie etj.

Permasat: diam. 47 x lartesia 74 cm