PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Stol Druri

Stol Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Stol druri ne dy ngjyra kafe edhe kembet e bardha. Plotëson dekorin e shtëpisë ose apartamentit tuaj, dizajn i bukur dhe modern. Ngjyrë që përshtatet lehtë me orenditë e dhomës, stolin mund ta përdorni për t’u ulur ose si tavoline per mbajtjen e aksesorëve dekorues. 
Permasat: Diam. 45 x 29 x h. cm. 46.5