PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Shportë Frutash Metalike
Shportë Frutash Metalike (3588913987677)

Shportë Frutash Metalike

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,490
TVSH përfshirë!

Shporte frutash metalike e gjeni ne dy permasa te ndryshme. Perfekt për të gjitha llojet e përdorimit të brendshëm, nga kuzhina në dhomën e ndenjes. Është gjithashtu e shkëlqyer si një pjatë shërbyese për bukë dhe një mbështetje e mirë për ëmbëlsira të tjera të thata. Bërë nga tela me cilësi të lartë me një pllakë të rëndë, të ngushtë, të fortë dhe të qëndrueshëm të punuar me dorë.