PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set 4 Filxhane Caji + 1 Cajnik Porcelani me Bazament Druri (3664619012189)
Set 4 Filxhane Caji + 1 Cajnik Porcelani me Bazament Druri (3664619012189)

Set 4 Filxhane Caji + 1 Cajnik Porcelani me Bazament Druri

Cmimi bazë
Lek 2,700
Cmimi në ulje
Lek 2,700
TVSH përfshirë!

Seti përfshin 4 filxhane caji me bazament druri bamboo. 1 Cajnik porcelani me doreze druri bamboo është një kombinim i përsosur, i lehtë për mirëmbajtjen dhe i aksesueshem. Bazamenti bërë prej druri bambu, filxhani porcelani, të qëndrueshëm, ekologjik. 

  • Permasat cajnik cm. 15.5 x 10.5 x h. cm. 11.5 
  • Permasat filxhan diam. cm. 6 x h. cm. 6.5