Set 6 Gota Qelqi "Allen" 32cl (3664442523741)

Set 6 Gota Qelqi "Allen" 32cl

Cmimi bazë
Lek 1,500
Cmimi në ulje
Lek 1,500
TVSH përfshirë!

Set prej 6 gotash qelqi "Allen" 32 cl.100% pa plumb: Dizajn i bukur dhe linja hollë. Jo vetëm një gotë, por edhe një vepër arti. I përshtatshëm për çdo rast: Këto gota  të bukura pa stemë janë bërë me materialet më të mira dhe janë të dizajnuara artistikisht për të shtuar bukurine mbremjeve tuaja. 
Permasat: 32 cl. Diam. cm. 10.5 x h. cm. 9