Set 6 Gota Qelqi "Alf" 26cl. (3664468967517)

Set 6 Gota Qelqi "Alf" 26cl.

Cmimi bazë
Lek 790
Cmimi në ulje
Lek 790
TVSH përfshirë!

Set prej 6 gotash qelqi "Alf" 26 cl. universale: Gota për bare, tarraca, kopshte, shtepi etj. Perfekte për kokteje, latte macchiato, pije të gjata, mojitos, Long Island Ice Tea, lëngje, pije freskuese, ujë, smoothies dhe shumë më tepër.
Permasat:  26 cl. diam. cm. 7.5 x h. cm. 9.5