Set 5 Aksesorë Kuzhine prej Druri (3692168249437)
Set 5 Aksesorë Kuzhine prej Druri (3692168249437)

Set 5 Aksesorë Kuzhine prej Druri

Cmimi bazë
Lek 790
Cmimi në ulje
Lek 790
TVSH përfshirë!

Set i 5 spatulave bambu me cilësi të lartë. Shtesë e përsosur për çdo tryezë kuzhine. Seti përfshin: mbajtës mjetesh, shpatull druri, lugë druri, shpatullë të shpuar dhe lugë druri në një buzë të drejtë. Permasat cm. 30