PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set 6 Thika me Mbajtese prej Druri
Set 6 Thika me Mbajtese prej Druri

Set 6 Thika me Mbajtese prej Druri

Cmimi bazë
Lek 1,990
Cmimi në ulje
Lek 1,490
TVSH përfshirë!

Set 6 thika prej celiku me doreza prej druri me dizajn të lakuar ofron rehati dhe mbështetje. 

Permasat: cm. 23