Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Set 6 Gota Vere (3664191291485)

Set 6 Gota Vere

Cmimi bazë
Lek 1,390
Cmimi në ulje
Lek 1,390
TVSH përfshirë!

Materiali: këto gota vere plastike janë në material pctg (Tritan), me transparencë dhe densitet si xhami. Zgjedhje e përkryer për aktivitete në natyrë, si udhëtime, barbecues, piknikë dhe kampe, të përshtatshme për verë, birrë, uiski, kokteje, qumësht, lëngje, pije të nxehtë etj. Seti permban 6 gota 37 cl. diam. cm. 8 x h. cm.