Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Set 4 Thika Djathi (3692112937053)
Set 4 Thika Djathi (3692112937053)

Set 4 Thika Djathi

Cmimi bazë
Lek 990
Cmimi në ulje
Lek 990
TVSH përfshirë!

Seti 4 thika djathi përfshin një thikë parmesan, thikë të sheshtë djathi, thikë të ngushtë plane dhe një pirun djathi. Cdo thikë eshte material çelik inox të qëndrueshme për të rezistuar sa me shum. Permasat:  cm. 13