Set 4 Gota me Dekantues Qelqi Kristal (3664356606045)
Set 4 Gota me Dekantues Qelqi Kristal (3664356606045)

Set 4 Gota me Dekantues Qelqi Kristal

Cmimi bazë
Lek 2,690
Cmimi në ulje
Lek 2,690
TVSH përfshirë!

Set 4 gota me dekantues qelqi kristal. Me formë moderne dhe elegante është ideale si një gotë uji ose lëngje. Permasat: dekantuesi cm. 19.5 x 14 x h. 20cm; gota 25 cl. diam. cm. 8 x h. 10cm . Vjen ne 2 ngjyra.