PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set 3 Shporta "Home"
Set 3 Shporta "Home"
Set 3 Shporta "Home"

Set 3 Shporta "Home"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,890
TVSH përfshirë!

Shportat janë një mënyrë argëtuese dhe krijuese për të organizuar dhe ruajtur lodra, rroba, batanije, peshqirë, libra, dhe shumë më tepër. Materiali i fortë e bën transportin të lehtë dhe të rehatshëm dhe fundi i qëndrueshëm ruan formën e shportës pas çdo pordorimi.

Permasat:
diam.39 x lartesi 35 cm
diam.31 x lartesi 35 cm
diam.
19 x lartesi 35 cm