PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set 3 Shporta
Set 3 Shporta

Set 3 Shporta

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 7,500
TVSH përfshirë!

Material i qëndrueshëm i përbërë 100% nga fije natyrale pambuku te nderthurura me kashte. Organizoni gjithçka me setin e shportave i cili ofron zgjidhje tërheqëse per sistemimin e rrobave dhe sendeve te ndryshme në shtëpinë tuaj. Pamja elegante dhe pëlhura origjinale e pambukut janë një kombinim perfekt i të dyja formave dekorative dhe asaj  praktike.

Permasat:
diam.38 x lartesi 30 cm
diam.32 x lartesi 25 cm
diam.26 x lartesi 21 cm