Set 3 Mbajtëse për Kafe dhe Sheqer (3686510166109)

Set 3 Mbajtëse për Kafe dhe Sheqer

Cmimi bazë
Lek 2,790
Cmimi në ulje
Lek 2,790
TVSH përfshirë!

Mbajtëse për kafe dhe sheqer, 3 mbajtëse qelqi “Rohe” me kapak porcelani. Të vendosur në një shportë shelgu. Dizajn shume i bukur që i shton bukurinë kuzhinës suaj. Vjen në 2 përmasa.