PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set 2 Vazo Lulesh Dekorative
Set 2 Vazo Lulesh Dekorative
Set 2 Vazo Lulesh Dekorative
Set 2 Vazo Lulesh Dekorative
Set 2 Vazo Lulesh Dekorative
Set 2 Vazo Lulesh Dekorative
Set 2 Vazo Lulesh Dekorative

Set 2 Vazo Lulesh Dekorative

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,500
TVSH përfshirë!

Set 2 vazo lulesh dekorative prej hekuri në dy madhësi të ndryshme. Këmbët trekëndësh stabilizojnë pjesën e poshtme. Mund të ruaj trëndafila, zambakë, bimë jeshile, bozhure dhe kështu me radhë. 
Përmasat:

  • diam. 11.5cm x lartesia 22cm
  • diam. 16cm x lartesia 36cm