Set 2 Tavolina prej Metali NOIR
Set 2 Tavolina prej Metali NOIR
Set 2 Tavolina prej Metali NOIR

Set 2 Tavolina prej Metali NOIR

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 11,500
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është e përbërë prej druri MDF, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyrë të zezë. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj elegante dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Përmasat:
40 x 40 x lartësia 45 cm
33 x 33 x lartësia 40.5 cm