PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set 2 Tavolina Mesi MDF Këmbët Druri

Set 2 Tavolina Mesi MDF Këmbët Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Tavolina moderne qëndrore të rrumbullakëta me sipërfaqe të bardhë dhe këmbët e drurit të lehta për zhvendosje. Një kombinim bashkëkohor dhe retro. Bërë nga materiali ekologjik i nivelit E1, jo-toksike dhe pa erë, rezistent ndaj lagështisë dhe anti-myk. Këmbët janë bërë nga bambu natyral, duke siguruar stabilitet optimal të tryezës.

Përmasat
Diametri: 40 x lartësia 41 cm
Diametri: 48 x lartësia 46 cm