PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tavolina Kafeje Druri me Strukture Hekuri
Tavolina Kafeje Druri me Strukture Hekuri

Tavolina Kafeje Druri me Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Set 2 Tavolina Mesi me Strukture Hekuri, sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF natyral, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyrë të zezë. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për shërbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndënjes etj. 

Permasat: 
diam. 34 x lartesi 40 cm
diam. 28 x lartesi 30 cm