SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Set 2 Tavolina Kafeje prej Druri me Strukture Hekuri

Set 2 Tavolina Kafeje prej Druri me Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 15,000
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri natyral, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyre te zeze. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Permasat:
53.5 x 38 x lartesia 50 cm 
61 x 46 x lartesia 61cm