Produkte Te Reja

Set 2 Tavolina Katrore Hekuri
Set 2 Tavolina Katrore Hekuri
Set 2 Tavolina Katrore Hekuri

Set 2 Tavolina Katrore Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 6,800
TVSH përfshirë!

Set 2  tavolina mesi katrore prej druri MDF dhe hekuri. Një kombinim ideal për dhomën tuaj të ndenjës. 

Përmasat:
cm.38 x 38 x lartesi 41 cm
cm.34 x 34 x lartesi 37 cm