Set 2 Tavolina Kafeje "Nest"

Set 2 Tavolina Kafeje "Nest"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 6,300
TVSH përfshirë!

Set 2 tavolina moderne kafeje mesi, me sipërfaqe natyrale dhe këmbë të lehta druri ne ngjyre te zezë, janë një kombinim bashkëkohor dhe klasik. Tavolinat mund të perdoren në dhomën tuaj të ndënjes.

Permasat:
48 × 48 × lartësi 45 cm
40 × 40 × lartësi 40 cm