Set 18 Pjata  Qeramike "Shine"
Set 18 Pjata  Qeramike "Shine"

Set 18 Pjata Qeramike "Shine"

Cmimi bazë
Lek 8,900
Cmimi në ulje
Lek 8,900
TVSH përfshirë!

Set 18 pjata qeramike "Shine" me dizajn modern dhe teksturë elegante. Pjatat janë të përbëra nga qeramika. Këto pjata janë të padëmshme kur përdoren ne mikrovalë, në furrë dhe në makinën larëse. Janë rezistente ndaj prerjeve dhe nuk gervishten, vijnë në 4 ngjyra. 

Permasat

  • Pjate e sheshte diam.27 cm ( 6 cope)
  • Pjate e sheshte diam.21 cm ( 6 cope)
  • Pjate supe diam.20.5 cm ( 6 cope)