Set 18 Pjata "Dully" Qeramike
Set 18 Pjata "Dully" Qeramike

Set 18 Pjata "Dully" Qeramike

Cmimi bazë
Lek 9,900
Cmimi në ulje
Lek 9,900
TVSH përfshirë!

Set 18 Pjata  qeramike "Dully"  në 4 ngjyra. Servirni ushqimet tuaja të preferuara në pjata me dizajn modern dhe teksturë elegante. Të dizajnuara bukur dhe thjeshtë, pjatat "Dully" do t’i japin edhe më shumë shije ushqimit të përgatitur nga ju me shumë dashuri. 

Permasat

  • Pjate e sheshte diam. 21cm (6 cope)
  • Pjate e sheshte diam. 27cm (6 cope)
  • Pjate supe  diam. cm. 21  ( 6 cope)