PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Kabinet MDF me një Kapak

Kabinet MDF me një Kapak

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 7,500
TVSH përfshirë!

Ky kabinet është bërë prej druri MDF, rezistent ndaj ujit, mykut dhe korrozionit. Kapacitet i tre-shtresor për ruajtjen e kozmetikës, produkteve të kujdesit të lëkurës, shampove, produkteve te dushit etj. Mund të përdoret si dollap rrobash, kepucesh, etj.
Permasat: 40 x 30 x lartesia 68.5 cm