SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Raft Muri "Knoll” MDF
Raft Muri "Knoll” MDF

Raft Muri "Knoll” MDF

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,700
TVSH përfshirë!

Krijoni hapësirë ​​shtesë për organizimin e aksesoreve dekorativ me raftin "Knoll” prej MDF. Funksional dhe elegant, rafti dekorativ "Knoll” shton atë element unik në çdo dhomë dhe është zgjidhja ideale për hapësira të vogla.

Përmasat: 39.5 x 10 x lartësia 29.5 cm