PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Raft Hekuri për Revista (3762825232477)

Raft Hekuri për Revista

Cmimi bazë
Lek 2,800
Cmimi në ulje
Lek 2,800
TVSH përfshirë!

Raft i thjeshtë për revista dhe libra. Multifunksionale: mund të vendosen revista, libra, dokumente, dekorime, etj.