PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Stol "Wibo" me Këmbët prej Druri

Stol "Wibo" me Këmbët prej Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,900
TVSH përfshirë!

Stol "Wibo" në dru. Kombinimi i drurit dhe pëlhurës i jep një ngjyrë të natyrshme dhe romantike ambjentit ku ndodhet, në sajë të ngjyrës së saj natyrale dhe dizajnit të saj të bukur.
Permasat: diam. cm. 33 x h. cm. 70