PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Pirun Spageti "Muxia" me Dorezë Plastike (3605351891037)

Pirun Spageti "Muxia" me Dorezë Plastike

Cmimi bazë
Lek 950
Cmimi në ulje
Lek 950
TVSH përfshirë!

Pirun spageti najloni "Muxia" me dorezë plastike ngjyre kafe. Dorezë prej plastike varëse për varjen. Struktura e vetme e pjesshme pa nyje, higjienike dhe e lehtë për t'u pastrua.