PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Pasqyra Dekorative

Pasqyra Dekorative

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,900
TVSH përfshirë!

5 Pasqyra rrethore ne permasa te ndryshme te vendosura bashk me korniza metali. Korniza është ngjitur me saktësi, bojë me temperaturë të lartë, anti oksidimi dhe jo e lehtë për t'u ndryshkur.

Permasat: 83 x 51  cm