PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Moka Kafe (3679624069213)
Moka Kafe (3679624069213)

Moka Kafe

Cmimi bazë
Lek 1,690
Cmimi në ulje
Lek 1,690
TVSH përfshirë!

Moka kafe pergatisni kafene per vete dhe miqte tuaj ne cdo kohe e pershtatshme per shtepi dhe zyre. Materiali alumin cilesor qe ju jep kenaqesine te ndjeni shijen e vertete te kafese suaj. Kapaciteti eshte  ne 1,2,3, edhe 6 filxhan kafe ne te njejten kohe.