PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Mobilje Druri me 3 Sirtarë dhe 2 Shporta

Mobilje Druri me 3 Sirtarë dhe 2 Shporta

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 9,900
TVSH përfshirë!

Cilësi e lartë, e bërë nga dru paulownia e cila është e njohur për stabilitetin dhe qëndrueshmërinë e saj të lartë. E pershtatshme per koridore, dhoma gjumi, banjo, dhome ndenje etj. E paisur me 3 sirtarë druri dhe 2 shporta të veshura me thurje në pëlhurë.