PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Mbulesa Tavoline Cotone "Front" me Dekore (3612420538461)
Mbulesa Tavoline Cotone "Front" me Dekore (3612420538461)

Mbulesa Tavoline Cotone "Front" me Dekore

Cmimi bazë
Lek 2,890
Cmimi në ulje
Lek 2,890
TVSH përfshirë!

Mbulesa tavoline 100% pambuk bie mirë në çdo tavolinë dhe krijon një tavolinë elegante. Ju mund të zgjidhni midis 4 dekoreve edhe 2 permasave. Lahet në ujë të ftohtë. Është koha për të dekoruar tryezën. Kjo mbulesë tavoline do ta bëjë tryezën tuaj dhe kuzhinën tuaj të ndritshme dhe më unike.