Mbajtese Qirish prej Bambuje edhe Qelqi ne 3 Modele (3765113946205)
Mbajtese Qirish prej Bambuje edhe Qelqi ne 3 Modele (3765113946205)
Mbajtese Qirish prej Bambuje edhe Qelqi ne 3 Modele (3765113946205)

Mbajtese Qirish prej Bambuje edhe Qelqi ne 3 Modele

Cmimi bazë
Lek 3,390
Cmimi në ulje
Lek 3,390
TVSH përfshirë!

Dizajni unik  përshtatet ne çdo mjedis, falë modelit të tij tërheqës është zgjidhja e përsosur për të shtuar hijeshi dhe elegancë në ngjarjen ose familjen tuaj.