PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Mbajtëse për Qirinj 61 cm

Mbajtëse për Qirinj 61 cm

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,890
TVSH përfshirë!

Mbajtëse për qirinj prej bambuje edhe qelqi. Elegant dhe i bukur: do t'iu japë një ndjenjë të ëmbël dhe një atmosferë të ngrohtë dhe romantike.

Përmasat: diam. 29 x lartësia 61 cm