PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Mbajtëse për Qirinj
Mbajtëse për Qirinj

Mbajtëse për Qirinj

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 2,000
TVSH përfshirë!

Mbajtëse për qirinj prej bambuje në ngjyrë natyrale edhe qelqi. Mbajtësja për qirinj do t'iu ofrojë një ndjenjë të ëmbël dhe një atmosferë të ngrohtë dhe romantike.

Përmasat: diam. 25.5 x lartësia 31 cm