PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Mbajtës Akulli prej Celiku (3679669125213)

Mbajtës Akulli prej Celiku

Cmimi bazë
Lek 3,600
Cmimi në ulje
Lek 3,600
TVSH përfshirë!

Mbajtes akulli prej çeliku me cilësi të lartë është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Permasat: diam. 35.5 x lartesia 23 cm