TOP 50 Produktet më të shitura

Llambë Tavani "Zaran" prej Xhami (3670455681117)
Llambë Tavani "Zaran" prej Xhami (3670455681117)
Llambë Tavani "Zaran" prej Xhami (3670455681117)

Llambë Tavani "Zaran" prej Xhami

Cmimi bazë
Lek 3,200
Cmimi në ulje
Lek 3,200
TVSH përfshirë!

Llambat e qelqit janë të njohura në të gjithë botën dhe janë shumë të veçanta. Xhami me cilësi të lartë dhe llamba shtojnë një hijeshi ngjyrash në shtëpinë tuaj. Me bazë hekuri, dizajn origjinal, e bën dhomën tuaj më të vecantë nga të tjerat. Në dispozicion 4 ngjyra të ndryshme të qelqit për zgjedhje, llamba jonë është ideale për korridor, kuzhinë, restorant, dhomë gjumi, dhomë ngrënie etj.