PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Ndricues "Scandi"

Ndricues "Scandi"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 2,900
TVSH përfshirë!

Ndricues "Scandi" me bazën prej druri dhe pëlhurë bezhe. Ndricuesi filtron dritën për ta bërë atë më të butë dhe më qetësuese. Dizajni i stilit nordik, cilësi e shkëlqyer dhe stili elegant e bëjne atë një pajisje të përkryer për shtëpinë. E përshtatshme për cdo ambjent.
Permasat: diam 23 x lartesi 48 cm