PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Ndricues Dyshemeje prej Druri
Ndricues Dyshemeje prej Druri
Ndricues Dyshemeje prej Druri

Ndricues Dyshemeje prej Druri

Cmimi bazë
Lek 9,800
Cmimi në ulje
Lek 8,800
TVSH përfshirë!

Ndricues i brendshëm me bazën prej druri dhe pëlhure, ky model ka vetem nje këmbë prej druri e cila eshte montuar në bazën e llambës. Dizajni i stilit nordik, elegante,  me një cilësi të shkëlqyer e bëjnë atë të përshtatshme për cdo ambjent në shtëpinë tuaj. Vjen tek ju ne 3 ngjyra te ndryshme.

Permasat: diam. 40 x lartesia 160 cm