Produkte Te Reja

Kosha për Rroba Blu TNT "Hancy"

Kosha për Rroba Blu TNT "Hancy"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,590
TVSH përfshirë!

Kosha per rroba ngjyre blu TNT "Hancy", nje aksesor praktik edhe shum funksional. Falë dizajnit të saj të thjeshtë, ajo përshtatet ne dhoma gjumi, lavanderi në shtëpi dhe banjo.

Permasat: 30 x 30 x lartesia 60 cm