SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Kolltuk "Katel" me Strukture Hekuri
Kolltuk "Katel" me Strukture Hekuri
Kolltuk "Katel" me Strukture Hekuri
Kolltuk "Katel" me Strukture Hekuri

Kolltuk "Katel" me Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 26,000
TVSH përfshirë!

Kolltuk tek prej kadifeje i mbushur me sfungjer të densitetit të lartë, i cili është shumë elastik dhe i rehatshëm; Vendi i mbushur dhe dizajni i mbështetjes unike parandalojnë dhimbjen e pasme. Struktura metalike e bën këtë karrige më të qëndrueshme.

Përmasat: 81 x 72 x 79 cm