PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Karrige Lekure "Donia"

Karrige Lekure "Donia"

Cmimi bazë
Lek 15,500
Cmimi në ulje
Lek 13,000
TVSH përfshirë!

Kjo karrige është prej hekuri me një cilësi të lartë në një dizajn modern, kjo është arsyeja pse është shumë e qëndrueshme. Komoditet i lartë falë ulëses së mbushur mirë dhe formës ergonomike të karriges. Secila nga këmbët e karriges është e pajisur me një mbrojtës të vogël për dyshemen në mënyrë që ta mbrojë atë nga gërvishtjet.

Permasat: 60 x 50 x lartesi 80 cm