Karrige Hekuri (3618050900061)
Karrige Hekuri (3618050900061)
Karrige Hekuri (3618050900061)

Karrige Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 6,000
TVSH përfshirë!

Karrige hekuri ne 3 ngjyra një dizajn modern dhe elegant. Eshtë i përshtatshëm për dhomën e pritjes, kuzhinë, restorant, bar, etj.. Një karrige e stilit industrial bashkimi me dizajn të përsosur dhe rehati Ideale për kuzhina, bare dhe restorante. Super praktike mban deri në 120 Kg.