SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Karrige Banaku me Ndenjëse Lëkure "Tadrat"

Karrige Banaku me Ndenjëse Lëkure "Tadrat"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 9,300
TVSH përfshirë!

Karrige banaku me rrotullim edhe me ulje ngritje te kontrolluar ndenjese lekure edhe bazament hekuri. Lehtë për t'u kombinuar me mobiljet, gjithashtu lehtë për t'u pastruar.  Karriget janë shumë elegante, perfekte për bar, piceri, kuzhinë, restorant, dyqan dhe zyrë etj. 

Permasat: 39 x 38 x lartesia 60-80 cm