PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Karrige Banaku

Karrige Banaku

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 11,500
TVSH përfshirë!

Karrige banaku me cope kadife te trashe dhe me strukture hekuri ne ngjyre te zeze, e pershtatshme per kuzhine. Ulesja prej kadifeje e ben qendrimin ne karrige te rehatshme dhe komode. 

Permasat: cm. 44 x 48 x lartesi 75 cm