PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Kabinet Druri me dy Sirtarë edhe një Kapak Xhami (3647476695133)

Kabinet Druri me dy Sirtarë edhe një Kapak Xhami

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 8,500
TVSH përfshirë!

PËRSHTATSHËM PËR VENDET E VOGLA: Forma e saj e vogël ju lejon të vendosni atë edhe në dhoma të vogla. Gdhendjet dhe printimet shtojnë një hijeshi dhe përsosje ne kete produkt. Është ideale në një dhomë të gjallë me mobilje të vjetra në një hyrje retro.