Jastëk Dekorativ Pambuk 100% "Front" (3671939350621)
Jastëk Dekorativ Pambuk 100% "Front" (3671939350621)

Set 4 Jastëk Dekorativ Pambuk 100% "Front"

Cmimi bazë
Lek 4,500
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Set 4 jastek dekorativ pambuk 100% "Front" vjen tek ju ne 4 dekore. Mbushja e klasit të parë të jasteku ules i karrigeve përbëhet nga 100% pambuk, me lëmim sipërfaqësor, lëkurë të butë dhe të këndshme. Veshje me cilësi të lartë bërë nga fibra poliestër, duke siguruar komoditet.