PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Pikturë Moderne në Kanavacë (3599727853661)
Pikturë Moderne në Kanavacë (3599727853661)

Pikturë Moderne në Kanavacë

Cmimi bazë
Lek 1,490
Cmimi në ulje
Lek 1,490
TVSH përfshirë!

Korniza e kanavacë është ekologjike dhe jo-irrituese, e lehtë dhe e fortë, anti-korrozioni dhe anti-deformim. Imazhi është i sheshtë dhe jo i errët, varësja e fshehur, korniza dhe muri përshtaten në mënyrë të përkryer; 4 imazhet janë të pershtatshme për mjedise të ndryshme të brendshme, si dhomen e ndenjes, korridorin etj. Është gjithashtu i përshtatshëm për bare, librari dhe vende të tjera publike.