PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Piktura Moderne të Shtypura në Kanavacë (3599717957725)
Piktura Moderne të Shtypura në Kanavacë (3599717957725)

Piktura Moderne të Shtypura në Kanavacë

Cmimi bazë
Lek 1,090
Cmimi në ulje
Lek 1,090
TVSH përfshirë!

Korniza e kanavacë është ekologjike dhe jo-irrituese, e lehtë dhe e fortë, anti-korrozioni dhe anti-deformim. Imazhi është i sheshtë dhe jo i errët, varësja e fshehur, korniza dhe muri përshtaten në mënyrë të përkryer; 4 imazhet janë të pershtatshme për mjedise të ndryshme të brendshme, si dhomen e ndenjes, korridorin etj.