SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Dekore Muri Metalike 96.5cm

Dekore Muri Metalike 96.5cm

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 6,500
TVSH përfshirë!

Dekore metali qe varet ne mure i perbere nga 13 rrathe te punuar ne formen e lules ne ngjyre gri, blu dhe ne ngjyre gold. Nje aksesor dekorimi per cdo ambjent.

Permasat: 96.5 x 42.5cm